Szukaj:
Moto Gorzow
moto
Giełda Samochodowa Gorzow
moto
Dodaj Ogłoszenie
moto
Aktualnosci
moto
Mapa Gorzow
moto
Utrudnienia
moto
Planowanie podróży
motoEcomyjnia24

p r a l n i a m y j n i a s p r z e d a Ż h a n d e l s z k o l e n i a d y s t r y b u c j a c z y s z c z e n i e m y c i e p r a n i e d e z y n f e k c j a
Jesteśmy specjalistami z zakresu kosmetyki aut. Zajmujemy się dbaniem o nasze cztery kółka od wielu lat. Najważniejszą kwestią o jaką dbamy jest zadowolenie naszych klientów. Przy każdym zleceniu staramy się aby klient był zawsze zadowolony i to jest dla nas najważniejszą rzeczą.

Dostosowaliśmy się do potrzeb klientów i obecnie mamy w swojej ofercie o wiele więcej niż tylko kosmetyki do aut czy też usługi sprzątania. Zajmujemy się nie tylko świadczeniem usług, ale również sprzedażą , dystrybucją i serwisem myjni parowych, odkurzaczy sucho-mokro i ekstraktorów, ozonatorów oraz kosmetyków samochodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najwyższej klasy produkty, które łączą wydajność, niezawodność oraz atrakcyjną cenę…

Naszą najważniejszą przewagą nad konkurencją jest wykwalifikowana kadra, która nie tylko stara się zawsze wykonywać swoje zadania na najwyższym poziomie, ale także stale poszerza swoją wiedzę. Obecnie posiadamy już naprawdę olbrzymie grono zadowolonych klientów zarówno jeżeli chodzi o osoby prywatne jak i mniejsze i większe firmy. Każdy kto zaufał naszej doświadczonej kadrze nigdy nie miał problemów z jakością naszego towaru i usług , które oferujemy.

To co robimy jest naszą pasją i dlatego też serdecznie zapraszamy każdego aby zapoznał się z dokładnym opisem naszej oferty i do skorzystania z naszych usług . Na pewno każdy kto nam zaufa będzie w stu procentach zadowolony . W końcu kładziemy na szalę naszą reputację.

W ofercie naszej myjni znajdziecie Państwo kompleksową gamę usług, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Firma oferuje usługi w zakresie Mycia , Prania , Czyszczenia , Dezynfekcji oraz dbania o wszelkiego rodzaju materiały od skóry tapicerkę materiałową aż po plastik i gumę .

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzane przez naszą firmę wykonywane są z najwyższą starannością oraz zwróceniem szczególnej uwagi na najdrobniejsze szczegóły .

Teren Działania i Wykonywania Naszych Usług to przede wszystkim Polska Północno-Zachodnia głównie okolice miejscowości takich jak Gorzów Wielkopolski , Choszczno , Barlinek , Przelewice , Lipiany , Dobiegniew , Strzelce Krajeńskie , Drezdenko , Krzyż , Drawski Młyn i w tych rejonach współpracujemy z wieloma zadowolonymi klientami komisów , warsztatów , flot samochodowych , firm transportowych oraz szerokim gronem indywidualnych klientów .

Jesteśmy w pełni mobilni, co oznacza że poza specjalistycznym sprzętem myjącym oraz kosmetykami samochodowymi , posiadamy samochód którym w razie potrzeby dojedziemy do klienta ! !

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


535237050

ubezpieczenia gorzow, pzu, warta, hestia, link4, a
pranie dywanów czyszczenie tapicerki meblowej samo
ekocars, wynajem wypożyczalnia aut osobowych i sam
alarmy,telewizja przemysłowa,monitoring wizyjny,au
pomoc drogowa, holowanie, transport
przewozy, kurier, polska, francja
wymiana szyb mechanika blacharstwo
szkoła nauki jazdy, prawo jazdy, kurs
wózki widłowe, wózek widłowy, wózki paletowe, wóze
bramy,ogrodzenia,schody,balustrady,konstrukcje
transport,przeprowadzki
przeprowadzki,transport,bus
mechanik elektryk naprawa auto
wynajem bus , auta dostawcze,usługi transportowe
przewozy, przeprowadzki, gorzow
markowe szyby samochodowe, pilkington, autoszyby,
samochody, opony, hurtownia samochodowa
transport przeprowadzki zakupy pomoc przewóz
skutery, quady, motorowery, sprzedaz, serwis,
taxi gorzów, askana taxi
taxi, taksówki, przewóz osób
peugeot, renault, citroen, samochody, części
naprawy powypadkowe